Autocamping Tatranská Štrba

Autocamping Tatranská Štrba sa nachádza v prekrásnej prírode v bezprostrednej blízkosti  Vysokých Tatier v obci Tatranská Štrba. Tiché a príjemné prostredie Vám vytvorí nezameniteľné zážitky s nočnou oblohou. Pre dobrodruhov, ktorý radi trávia voľné chvíle v prírode tu máme pripravené miesta na stanovanie, miesta na karavany, ale takisto sa v kempe nachádzajú aj chatky určené na ubytovanie.

 

Stany – karavany

Stany môžete postaviť na rozsiahlej trávnatej ploche, ktorá je vždy upravená a parkovanie Vášho dopravného prostriedku je možné hneď vedľa stanu. V našom autocampe je takisto možný pobyt vo svojom vlastnom mobilnom dome, čiže karavane, kde sú k dispozícií elektrické prípojky.

 

Chatky

Naše chatky sú vybavené najzákladnejšími potrebami. Skladajú sa z dvoch dvojposteľových postelí, stolíka, stoličky, skrine a malej terasy pred vstupom, z ktorej si môžete vychutnať výhľad na autokemping. Parkovať môžete hneď vedľa chaty.

 

Vybavenie kempu

Celý areál autokempingu je ohradený a zabezpečený kamerovým systémom. Kemp je plne vybavený samoobslužnou kuchynkou, ktorá je neustále k dispozícií a jej súčasťou sú aj elektrické spotrebiče na ohrev jedla alebo vody. Takisto výbavou kempu je aj sociálne zariadenie, pitná voda a elektrická prípojka pre Váš mobilný dom. Sprchy s teplou vodou sa spúšťajú na žetóny, ktoré je možné zakúpiť si na recepcii. Ak by ste si chceli niečo opiecť, v kempe sa nachádza aj niekoľko miest na opekanie s posedením.

 

Detské ihrisko

Súčasťou autocampu je aj detské ihrisko určené pre Vaše malé ratolesti. Ak si chcete oddýchnuť na terase reštaurácie, môžete nechať Vaše malé detičky pobehovať po detskom ihrisku. Súčasťou detského ihriska sú hojdačky, trampolína, šmýkačka s pieskoviskom, ale aj drevený domček a futbalové brány pre malých futbalistov.

Penzión Štrba ***