Penzión Štrba ***

Penzión Štrba *** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v centre turistickej a lyžiarskej oblasti Vysokých  Tatier, v obci Tatranská Štrba, len 8km od Štrbského Plesa.

Penzión Štrba *** ponúka pohodlné a nadštandardne zariadené izby. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a farebným LED TV. Lôžková kapacita penziónu je 12 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky pre osoby do 14r., 9 dvojposteľových izieb a 6 trojposteľových izieb s vlastným kuchynským kútikom. V celom objekte penziónu je bezplatné wifi pripojenie. Celý objekt je nefajčiarsky a je zriadený fajčiarsky kútik von pred recepciou penziónu.

V Penzióne Štrba *** sa nachádza relax wellness zóna na prízemí, ktorú tvorí infra sauna, víriva vaňa s intímnym RGB osvetlením a odpočiváreň s modrým LED tlmeným svetlom. Wellness zóna je pre ubytovaných hostí prístupná denne. Hodinový vstup je potrebné objednať vopred na recepcii za príplatok 20 € (max. 4 osoby). Pre deti je prístupný detský kútik a pre dospelých je k dispozícii pingpongový stôl a trx pásy na posilňovanie.

Penzión Štrba *** je ideálnym miestom pre strávenie pokojnej dovolenky spojenej s odpočinkom a aktívnym športovaním v nádhernej tatranskej prírode. Okolie penziónu je vhodné na turistické výlety i najrôznejšie športové aktivity ako v letnom, tak aj v zimnom období. Vzhľadom na svoju polohu a vybavenie penzión umožňuje pobyty nielen pre jednotlivcov a rodiny s deťmi, ale aj pre organizované skupiny – školy v prírode, školské výlety, športové sústredenia, lyžiarske kurzy, firemné akcie, školenia a pod.

V objekte sa nachádza jedáleň, spoločenská miestnosť, privátny salónik, privátny wellness, predajňa potravín a reštaurácia.

Parkovisko pri objekte je bezplatné a nestrážené.

Web: http://www.penzion-strba.sk/sk/